Sule kuulutus

Samsung valgeÜritus, mida võib-olla iga tubli "lolker" on terve aasta oodanud, on jõudnud lõpule. Finaalis võidab Samsung White nelja mängu järel 3:1 Star Horn Royal Clubi ja saab seega hetke parimaks League of Legendsi meeskonnaks, viies koju kogu 1 000 000 dollarit (umbes 20 miljonit CZK, 780 000 eurot). ), mille järel peab Star Horn Royal Club leppima teise koha ja 250 000 dollariga (ca 5 miljonit CZK. peaaegu 200 000 eurot). Samsung Blue ja teine ​​poolfinalist OMG näol viivad igaüks meistrivõistlustelt koju 150 000 dollarit (umbes 3 miljonit CZK, peaaegu 120 000 eurot).

See oli tõeliselt põnev vaatemäng, kui Samsung White võitis 2 esimest finaalmängu selge käega, kuid kolmas juba kõhkles ja hetkelise karikavõidu asemel jäi hoolimata viimaste minutite suurest pingutusest kaotusseisus ja tuli jätkata. kuni neljanda geimini, mille lõunakorealased seisult 0:2 ja 1000 kulla kaotust, pöörasid mängu suurepäraselt, võitsid probleemideta mitu meeskondlikku võitlust ning paarikümne minuti pärast oli võitja lõplikult otsustatud.

Hiina Star Horn Royal Clubi jaoks kordub olukord mullusest meistrivõistlusest, kus Royal Clubi nime all pääseti ilma suuremate raskusteta finaali, kuid seal Lõuna-Korea SK Telecom T1 vastu ei piisanud ja kaotati. 3:2. Samsung White'i jaoks on see maailmameistrivõistluste esilinastus, kuna meeskond moodustati alles eelmisel aastal, kuid sellegipoolest saavutab see sarnaselt õe Samsung Bluega tohutuid edusamme, sealhulgas äsja omandatud 2014. aasta maailmameistri tiitli.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung valge