Sule kuulutus

Samsung valgeKuigi suurem osa fännidest teadis küsitluse järgi juba mitu tundi enne matši, et Samsung White võidab, ei oodanud keegi sellist Samsung Blue fiaskot. Valge võistkond sai oma sõsarmeeskonnaga Blue näol hakkama ilma kõhkluseta ja läbis poolfinaalist täiesti kindlalt matši kaotamata, nii et otsus langetati juba kolme geimi järel ja Samsung White kokku 12 võiduga. ja nende kontol on vaid üks kaotus, kes pääsevad League Of Legendsi tänavuse maailmameistrivõistluste finaali.

Kohe esimeses poolfinaalkohtumises näitasid valged end täisjõus ning alates 12. minutist, kui fännid lõpuks esimest verd said, mille eest Akali SSW Looperi lööja boonuskullad võttis, sadas Samsungiga muudkui. Sinine, mille tulemuseks oli lõppskoor 24-3 ja Bluesi side hävitamine 29. minutil. Teine geim oli juba mõnevõrra tasavägisem, kuid pärast 10. minutit näitas White taas oma omadusi ja saadud kuldade vahe ainult kasvas tema kasuks, kuni 33. minutini, mil White otsustas mängu lõpetada sinise sideme hävitamisega. kelle edutamise võimalused järsku oluliselt vähenesid.

Kolmandat geimi pole ehk vaja kommenteerida, esimese geimi stsenaarium kordus peaaegu detailselt ja Samsung White kinnitas 28. minuti lõppskooriga 3:23 oma valmisolekut 2014. aasta meistrivõistluste finaaliks, mis toimub pühapäeval 19.10. ja SSW läheb vastamisi kas Hiina OMG või Star Horn Royal Clubiga, kes pääsesid eelmisel aastal finaali, kuid kaotasid Lõuna-Korea SKT-le.