Sule kuulutus

Samsung valgeKulus vaid 4 mängu ja selle aasta League Of Legendsi maailmameistrivõistluste esimene veerandfinaali päev oli tehtud. Samsung White tegeles oma Põhja-Ameerika konkurendiga TSM-i näol peaaegu kõhklematult ja kuigi nad saavad turniiril oma esimese kaotuse veerandfinaalseeriast, pääsevad nad poolfinaali seisuga 3:1. võidab ja kaotab Team Solo Mid.

TSM-il ja nende staaridest pungil meeskonnal oli esimesest mängust alates raske, kui nad kaotasid lõppskooriga 9:3 ja teises mängus ei paranenud kuigi palju, Samsung White purustas nad selle jooksul sõna otseses mõttes ja pärast nende sideme hävitamist olid nad ainult ühe kaotuse kaugusel. Kuid kolmandas mängus üllatas TSM ja suutis kuidagi Lõuna-Korea koondist võita, kuid neljandas geimis "sähistati" ja alistati staaride tiim, tänu millele mängitakse juba järgmisena finaalikoha eest. Laupäeval võideldakse homme kell 9:07 ameeriklaste Cloud15 ehk sõsarmeeskonna Samsung Blue vastu pääsu eest poolfinaali.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung valge